PT-M12SA-300-G
订购信息・选件
PT-M12SA-300-G
标准保修
2年
延长保修
可能
12 Inch XGA by Intel® Elkhart Lake Platform by x6413E Processor
Support up to DDR4-3200 Max 32GB (ECC support)
Multi-display supported: 1 x Display port + 1 x DVI-I(DVI-D+VGA)
Dual RJ-45 port supports 2.5GbE (Wake On LAN Support)
Fan less design with removeable 2.5” storage driver bay
IP65 front bezel Aluminum & dustproof application
有关延长保修的详细信息,请与我们联系。
数据规格单
登录我的产品
技术支援
产品咨询
技术专栏 : 工业领域的触摸屏技术
其他型号
12" PCAP model
15" Resistive model
概要・特点
机能・规格
订购信息・选件
下载・技术支持
产品模式与订货型号
型号
产品型号
适应规格
PT-M12SA-300-G
12-inch Panel Mountable / 5-wire resistive / Atom x6413E / 8GB RAM
Options
Storage
2.5" HDD
2.5" SSD
OS
Windows OS
Power Supply
AC adapter
Other
Cfast Card
* For details about an extended warranty, please contact us.
电源/交流适配器
項目
項目名
ACAP19-01
Switching AC Adapter (19VDC 3.42A)