PT-M12SA-300-G
Downloads / Support
PT-M12SA-300-G
Standard Warranty
2 yr
Extended Warranty
Available
12 Inch XGA by Intel® Elkhart Lake Platform by x6413E Processor
Support up to DDR4-3200 Max 32GB (ECC support)
Multi-display supported: 1 x Display port + 1 x DVI-I(DVI-D+VGA)
Dual RJ-45 port supports 2.5GbE (Wake On LAN Support)
Fan less design with removeable 2.5” storage driver bay
IP65 front bezel Aluminum & dustproof application
For details about an extended warranty, please contact us.
Datasheet
Add to My Catalog
Technical Support
Contact Sales
Technical Column :Industrial Touch Panel Technology
Similar Model
12" PCAP model
15" Resistive model